Skip to content

modikustugoredianadar.xyz

pity, that can not participate discussion now..

Blues

U Nis Dasma - Flora Gashi - U Mashtrova (Cassette, Album)

9 Comments
 1. Grozshura
  29.10.2019
  2 Dasma në të njëjtën datë për çiftet e showbizzit Paparazzi, Slider. Turner dhe Jonas u bënë zyrtarisht burrë e grua në Prill, kur menjëherë pas Billboard Music Awards, u organizua një ceremoni dasme surprizë. Ata u martuan ligjërisht në SHBA, por po planifikojnë një festë më të .

  Reply

 2. Akigul
  28.10.2019
  Vetëm disa ditë më parë në një listë të publikuar nga “Monitor” u bë me dije se biznesmen-i Shefqet Kastrati, pronar i kompanisë “Kastrati Group” ishte i dyti në listën e 10 personave më të pasur në Shqipëri. Ky lajm në fakt nuk qe i pazakontë sepse prej vitesh tashmë Shefqet Kastrati veçse përqëndron edhe më tepër ekonominë e tij në tregun shqiptar.

  Reply

 3. Sharisar
  27.10.2019
  Gëzimi i Kujtim Kryeziut për dasmën e tij u rrotullua shpejt në një pikëllim të thellë pasi ajo u mor si shkas për një rrahje masive me dru, çekan e thika mes familjarësh e miqsh, të nesërmen. I vëllai i vdiq nga plagët e marra. Disa të tjerë janë të plagosur.

  Reply

 4. Kigalkree
  04.11.2019
  Njerëzit nisën të shkruanin se u kishte bërë përshtypje ky detaj dhe se për një arsye apo një tjetër, emri i Marinës duhej i pari. “Edhe unë e mendova këtë sapo pashë ftesën”, shkruan dikush. Një tjetër mendon se emri i gruas duhet i pari sepse “zonjave” u jepet prioritet për mirësjellje.

  Reply

 5. Shajora
  01.11.2019
  Flora Gashi - Pina viski Flora Gashi & Valon Berisha - Un po ta silli Flora Gashi ft. Shqipri Kelmendi ft. Zef Beka - Kenge per LIDERET Flora Gashi - Sonte do te jem e jotja Flora Gashi - Me fat o vella Flora Gashi - Hajde hajde Shqipe dhe Bekim Kastrati dhe Flora Gashi - Hajde Flora Gashi ft. Labi - Burrat Pleq me qika te reja Flora Gashi - Sa t kam per zemer Flora Gashi - Te kam shpirt Flora.

  Reply

 6. Gutilar
  01.11.2019
  Kenge Dasmash - Flora Gashi.

  Reply

 7. Zuluzuru
  29.10.2019
  Flora Gashi - U Nis Dasma Lyrics. Mesatarja: {{current23}} / Votuan: {{votes22}} {{risposta}}. Këngë e albumit: "U Mashtrova" Komente. Asnjë Koment. 01/12/ T+ Kush po qet allti pa u nal nihen krismat n`shtat mahall po qet baba e krejt po kallet u nis dasma e gzimi s`nalet Fort po lujn motrat me bija o po lujn 5/5(2).

  Reply

 8. Goltikinos
  03.11.2019
  Valentina Sejdiu Gashi. May 17, at AM. See photo. Dasma Kosovare added 7 new photos to the album: Dasma Valonit dhe Beses. February 25, · Dasma Valonit dhe Beses. 7 Photos. Dasma Kosovare Xhirimi HD x Fotografi Profesionale Montazhë EXTRA për Dasma Ekip me përvoj dhe Profesional 23 Vite përvoj pune Për.

  Reply

 9. Jukora
  04.11.2019
  NIN – Flora Gashi; Engjellusha Salihu – – Klan Kosova. , 17 Prill facebook; twitter; Eurokoha dhe Eurowings qëndrojnë afër pasagjerëve të tyre.

  Reply

Write a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *